air_disinfection

Дезінфекція повітря на харчових підприємствах

Найважливішим показником роботи харчових підприємств є забезпечення якості та безпеки харчових продуктів. З цією метою на підприємствах здійснюється санітарно гігієнічний контроль всіх виробничих ділянок. До об’єктів контролю відносяться обладнання, апаратура, посуд, інвентар, руки і спецодяг персоналу, воду, повітря, допоміжні матеріали тощо.

Особливу увагу слід приділяти чистоті повітря виробничих приміщень. Забреднене повітря є джерелом обсіменіння мікроорганізмами харчових продуктів. Порушення мікроклімату у виробничих приміщеннях, пов’язане з вологістю повітря, високою температурою в цехах, відсутністю припливної та витяжної вентиляції, сприяє зростанню і розвитку цвілі на стелях і стінах приміщення. І, як наслідок, відбувається потрапляння мікроорганізмів в харчові продукти. Дана проблема веде до псування продукції і падіння іміджу підприємства. Крім того, при вживанні в їжу зіпсованих продуктів, можуть виникати важкі харчові отруєння.

З метою поліпшення санітарного стану повітря на підприємствах харчової промисловості та виключаючи попадання патогенних мікроорганізмів з повітря в продукт, компанія Лізоформ пропонує новий підхід до вирішення цього питання. Рекомендується використовувати хімічний спосіб дезінфекції із застосуванням дезінфікуючих препаратів Divosan Forte, Divosan Extra, Divosan HS35 або Viragri Plus. Розпилення препаратів аерозольним методом проводиться генераторами холодного туману.

how-bacteria-work-orig

Проведення дезінфекції препаратами Divosan Forte, Divosan Extra, Divosan HS35 або Viragri Plus аерозольним методом більш ефективно в порівнянні з методом зрошення! Особливою властивістю аерозолю є те, що його краплина має настільки малий розмір, що дезінфектант легко проникає в усі приховані куточки приміщення, потрапляє в вентиляційні системи, осідає на стелях, стінах і недоступних поверхнях технологічного обладнання. Проведення обробки повітря приміщень генератором холодного туману, скорочує час дезінфекції і полегшує роботу персоналу. І, найголовніше, дозволяє економічно витрачати дезінфікуючі препарати.

Препарати Divosan Forte, Divosan Extra, Divosan HS35 і Viragri Plus допомагають вирішити питання, пов’язані з дезінфекцією зовнішніх поверхонь технологічного устаткування. Засоби мають широкий спектр антимікробної дії, ефективні стосовно санітарно-показових мікроорганізмів, в тому числі:

  • Escherichia coli,
  • Salmonella typhi,
  • Pseudomonas aeruginosa,
  • Streptococcus faecalis,
  • Staphylococcus aureus,
  • Periococcus cerevisiae,
  • Saccharomyces cerevisiae,
  • Saccharomyces diastaticus та ін.

Препарати використовуються в низьких концентраціях, що дозволяє економити фінансові ресурси будь-якому підприємству.

Компанія Лізоформ проводить навчальні консультації по санітарній гігієні на підприємствах. Фахівці компанії виїжджають в будь-яку точку України, складають індивідуальну санітарну програму, проводять семінари та навчання співробітників, ведуть консультаційні роботи протягом спільної співпраці.

Компанія Лізоформ пропонує найрізноманітніші генератори туману для проведення дезінфекції повітря.